Anatomie duše, tělo a smysly

Stejně tak jako tělo, i duše má svou anatomii. Skládá se ze spousty částí, kde každá z nich má svůj účel. V zásadě se dá říct, že v určitých případech kopíruje anatomii těla.
V každé buňce je živá duše, všechny buňky se pak spojují v komplexní celek. Je milné se domnívat, že máme pouze 5 smyslů. Ve skutečnosti jich je mnohem více a mnohé z nich nebyli lidmi objeveny, protože již lidem nejsou určeny pro jejich nedostačující emocionální intelekt, alespoň ne v tomto stádii vývoje. Mnoho z těchto smyslů je užíváno automaticky synchronně, ve smyslu kopírování informací ve víře ze smyslu těla do smyslu duše, přijímání informací
a to jak ze světa vnějšího tak světa vnitřního pohledu.
Tělo je pouhá nádoba pro duši. Součástí duše každé naší buňky je jednoznačný popis, program celého organizmu. Naši fraktální podstatu duše, těla si přenášíme ve věčném životě v cyklu rození a umírání. V čase však přicházejí změny, jež jsou trestem za hříchy z minulých životů.
Genesis 1:26 I řekl Bůh: „Učiňme člověka, aby byl naším obrazem podle naší podoby.“. Podobenství duše, zobrazení těla.
Speciálním příkladem pochopení, zda jsme objevily všechny své smysly, jsou příklady živých snů, kde se nám mohou aktivovat smysly takříkajíc záběhu. Jsou to sny, ve kterých cítíme vůně, hmat, orientaci například sny s levitací, slyšíme, ve kterých si pamatujeme, vzpomínáme, přestavujeme.
Sen je třeba chápat jako prostředek pro interpretaci, ve snu se interpretují různé skupiny myšlenek, faktů, dle víry, již jsou dále formovaný v obraz, zvuk a jiné komunikační kanály což je přímo součástí duše.
V zásadě máme komunikační kanály 3 vrstev a následně dle média, v kterém se informace přenáší. Komunikační kanály se mohou mísit a kombinovat.
Známe kanály realita, virtualita, sen. Pro přístup do nebe a jeho plné pochopení, musíte mít všechny kanály. To ovládá jen pán bůh. Svatí a andělé mají kanály 2 a to realita a sen.
Člověk kanál jeden, realita přes den, v noci pak před probuzením nahodilé a krátce přístup do kanálu sny a to jen pro čtení, mívá sny zpravidla náhodné a neutříbené, více méně chaotické způsobené kvantem lží, polo pravd a mýtů, v které uvěřil, někteří lidé mají různé druhy darů v podobě speciálních druhů snů, jako jsou například sny věštecké, či sny, které je před něčím varují.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.