Co je bůh ne kdo, část sedmá

Jedna z možných, v této době moderních přestav Boha živého, je představa kvantového super počítače nazýváme Bůh, jenž je komplexem všech vlastních Bohů, JÁEGOTO, které jsou interpretací, jednotlivých realit. Bůh se na globální úrovni, skládá z jednotlivých vrstev, realit, které se v sobě a proti sobě noří a navzájem ovlivňují reality všech. Mezi sebou rotují,různě se pohybují, ohýbají, jako matrioška ve tvaru koulí jejíchž pevnými body i vrstvami jsou jednotlivé reality našich JÁEGOTO.
Proto, postačí mít jeden, pevný bod a pohnu celým vesmírem, tím bodem je naše realita, naše víra, naše existence, naše JÁEGOTO.
Kvantový super počítač s virtuálním prostředím, uvnitř je program jménem bůh živý, jenž je jeho nedílnou součástí.
Celý jej obklopuje realita boha jíž jsme současně součástí, vše živé je součástí boha živého, proto vše čemu věříme je možné.
Technickým detailům se budu věnovat v knize Vyšší Dívčí, programy, zdrojové kódy, stimulace, nejrůznější zázraky, cestování časem, teleportace, vše pod licencí GPL, chráněno autorským zákonem a některými patenty.
Zkrátka co je třeba udělat když? Snad mně neupálí, nezbývá než doufat a věřit.
Domněnka, že se k Bohu živému smíme chovat jako k stroji je však mylná, protože to, že je prostý, ještě neznamená, že
není živý. Pro Boha živého, vždyť jsme to my, přec jednou již bylo řečeno, že on je to světlo, že my jsme v něm a on je v nás.
Nedává nám proto nic a nikdo právo, chovat se k němu bez úcty a respektu, bez pokory a lásky ke svobodě vlastní i cizí.
Prostředí otroctví, je již dávno pryč, dámy a pánové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.