Fraktální obraz světa, skrytý plán stvořitele

Jistě jste si již stihly všimnout, jak se vše kolem nás dokola opakuje. Každý vzor, se ve všech rozměrech donekonečna opakuje a prohlubuje tak fraktální charakter propasti celého vesmíru.
Fraktální obrazce jsou všude kolem nás, lze je nalézt jak v přírodě, vesmíru, moderní civilizaci, tak v charakteristických obrazech chování jedinců i celých společenstev.
Celý svět vypadá jako namalovaný fraktální pastelkou, kterou vzal do ruky stvořitel v podobě hravého dítěte, aby nám ukázal nekonečné množství možností, které mohou nastat, popustíte-li uzdu fantazii. Na fraktálním zobrazení ať už v přírodě či vesmíru je zajímavé, že představuje určitou formu  věčnosti všech věcí, rostlin i živočichů.
Ony charakteristické vzorce zůstávají zachovány napříč celou věčností a pod tíhou argumentů pak vzniká nekonečné množství variací jejich zobrazení.
Ač se zdají, fraktální obrazce klikaté a spletité z pohledu stvořitele mají tu nejpřímější možnou linii. Ve své unikátnosti zaručuji originalitu, ač jde o variace jednoho vzorce.
Fraktální projekce reality jsou fraktální ve všech rozměrech. I prostá linie zachovává fraktální charakter omezen v limitách dvou rozměrného prostoru s hranicí opakování první iterace, neb se jedná o opakující se sekvenci bodů, která plyne v přímé linii s matematickými vlastnostmi vzorců jednotlivých zobrazení, omezeno prostorem vnitřní množiny námi viditelného zobrazení.
Co je okem viditelné jako linka v námi známém prostoru, může být z pohledu 14 rozměrného prostoru mnohem složitější zobrazení, avšak vždy nejpřímější možné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.