Když mluvím pravdu tak mi můžeš věřit, věř jen té informaci, můžeš, ale i nemusíš podle toho konat, klid vítězí

Člověk je tvor prolhaný a zlý, z tohoto úhlu pohledu není každý člověkem v zásadě proto, platí, nevěř lidem, protože mnohdy pletichaří, intrikují a vymýšlí si proti svým bližním. Ten kdo mluví pravdu se již, přibližuje těm, co asi nejsou lidi, avšak zdaleka se ještě od člověka nevzdálil, protože platí, věř, čemu chceš, máme možnost uvěřit pravdě.
Základ pravdy, její logickou podstatu naleznete v celé množině informací násobené hlasem srdce, který propůjčuje této množině emoce, energii v podobě času a prostoru. Výsledná logická úroveň je proto jistým komplementem IQ a EQ celé množiny informací. Pravdu naleznete v srdci toho, který ať již s vámi či k vám mluví. Srdce neobelžete, bůh pozná, že lžete a to i když mluvíte upřímně. Pro čistou pravdu musí být vše v rovině. S jakým záměrem, říkáte vaši pravdu z ní, dělá lež neb ten ke komu mluvíte, ucítí váš záměr, respektive energii, kterou do vaší myšlenky vkládáte.
V zásadě však záleží vždy na tom, zda tomu co jste si řekli, uvěřily obě strany, pakliže ne, nestane se to. Zlé odmítám, dobré s láskou přijímám, ke všemu je třeba se umět postavit, pakliže uznám svou chybu, umím přijímat i rány, je li to, však rána ze lži pohrdám jí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.