Nežij život ve snech

Nežít život ve snech je prastaré umění svobodného života, způsob jak přecházet mezi sny, jak si vytvářet sny vlastní, znamená také umět vstoupit do nebe za života, místo kde se sny tvoří a vrátit se na zem, místo kde se sny stávají realitou a naše přání a tužby získávají hmotnou podstatu. Sny tak bereme jako vzor nebo předlohu a realitu jako konstantu a faktum. Některé sny si vytváříme sami, jiné nám pomáhá spolu vytvořit naše okolí tím, že připravuje své sny a to díky volnému prostoru v místě nabídky nebo poptávky, kde vzniká místo pro naše vlastní přání, tužby, sny v nichž a prostřednictvím jichž se seberealizujeme. Jsou proto sny vnější a sny vnitřní.
Vystoupit ze snu znamená neuvěřit v něj, opustit cestu osudu, opustit představu těla všech ty v které oni věří, což je v zásadě možné, příjemné a odlehčující, můžeme se také setkat s pojmem zvedání opony.
I zde platí, že vše je jak na vypínač, odcházíte-li, postačí přestat věřit, vracíte-li se, stačí si vzpomenout, kde jste byly a uvěřit, že jste.
Mějte na paměti, že svíce vaší duše svítí navěky. Kdo vystoupí ze snu a pomlčí, o tom co dělal, byť by jeho podíl nebyl ukraden, získá podíl na věčném životě, neb zlomil sen ve kterém nebyl.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.