Rozhodnu-li se jednou jdu rovnou za svým cílem

Má víra je mi cestou i pastvinou v práci i odpočinku. Rozhodl-li jsem se, uvěřil jsem, a proto kráčím po cestě víry a komplexního celku pro, která rozhodnutí vznikla.
Zrcadlo, zrcadlo copak tě napadlo?
Ptáte se někdy sami sebe ve své sebereflexi, před svým vnitřním zrcadlem odkud se vzal ten nápad a zdali je vůbec možné, že je váš, když vám není vůbec podoben? Skutečnost je taková, že ne všechny nápady jsou z naší hlavy, často je možné pozorovat, jak vámi druzí manipulují a našeptávají vám různými způsoby různé náznaky, zárodky různých myšlenek, pakliže se usadí, ve vaší mysli, což záleží na vás samých, jsou-li na poli oraném a úrodném, uchytí-li se, vyroste pak darovaná informace v komplexní a ucelenou myšlenku. Někteří našeptávači jsou znalí zvyklostí obvyklých, kteří jistě pochopili, že je čas sázet a čas sklízet Kazatel  3:2.
Očekávejte proto jejich brzký příchod, neb si jistě přijdou vyslechnout si, co nového se ve Vás urodilo. Takto příchozí informace v podobě zrna plodného vyroste v pravdě boží k obrazu našemu.
Genesis 1:26-27, zde je vidět jak se projevuje fraktální obraz světa.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.