Tvá víra musí být silnější

Přiblížíme-li se sílou své víry ke komukoli natolik, že se hladiny uklidní a vyrovnají lze zpozorovat a cítit jak se svět pod tíhou rozdílu víry přepíná hned, jakmile sami mlčky přidáme na víře své.
Přidat na víře můžeme jak sílu argumentu, tak intenzitu. Každý jsme jiný, proto mají někteří z nás silnější logický aparát, levá hemisféra tzv IQ, rovněž také intenzitu emocionální aparát ono EQ, jenž řídí naše emoce, pravá hemisféra. Někteří, nedosahují takové úrovně jako jiní. Každý jsme jiný. EQ je kvalita logické rovnice jenž nám umožňuje ohraničit emoce a regulovat  tak sílu energie. EQ s přibývajícím věkem klesá, příčinou je lež, tím ztrácíme přímý kontakt se srdcem, jenž je zdrojem energie, a stárneme. Velikost a průběh jednotlivých EQ je nelineární a v průběhu času se mění. Čím menší EQ tím rychleji stárneme, protože se přibližujeme k svévolnictví a sebemrskačství, ubližujeme tím sami sobě. Lidé na sebe připravili takovou past, v níž jsou sami uvězněni. Vše začíná oním pomyslným, to smíš, to nesmíš, to můžeš, to nemůžeš.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ukázky z knihy Tvá víra tě uzdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.