Příručka pro Boha živého

Uvažovali jste někdy nad tím jak dosáhnout vysokého věku a jak dosáhnout osvícení?

Na to všechno už lidé dávno přišli, jen je Vám to skryto, protože vše svévolně překrucujete a oddalujete se tak od Boží pravdy, která je věčná stejně tak jako Váš život může být.

Dovedli by jste si představit žít třeba 5 000 let, věřte, že je to možné, vždyť lidé v Bibli, lidé počátků, žili 900 let a více.

Možná Vás napadá, co bych takovou dobu dělal. Ano i to je pravda, vše je o motivaci, je důležité mít motivaci a hlavně mít ten správný argument ale k tomu se dostaneme.

Vše je energie a vše se řídí zákonem o zachování energie a zákonem přitažlivosti.

Pro Boha živého, chcete jím-li býti jsou důležitá jen dvě pravidla.

  1. Pravidlo první je „Nežij život ve snech
  2. Pravidlo druhé je „Nehrej si na Boha

Základní myšlenka je jednoduchá, naše energie nám byla dána a to jak s ní naložíme je už jen na nás. Spolu s energii nám byla dána i možnost snít a sdílet náš svět s ostatními.

Vše má ale své harnice, nesmíme snít cizím jménem dokonce ani jménem , neb i to již někomu patří, jsme bezejmení nemáme žádná jména opakem je hra na bohy.

Všechno co potřebujete vědět o tom jak dosáhnout dlouhověkosti již víte, musíte se starat o svou duševní ale i tělesnou schránku.

Tu duševní udržovat v čistotě boží, takové v jaké jste se narodili a tu tělesnou udržovat cvičením, třeba jen chůzí.

Duševní stránka věci je strašně jednoduchá musíte se milovat, hodně milovat a nedopustit sebemenší selhání, nesmíte sejít ze své cesty, osud se Vám pak přizpůsobí a realita se ohne podle toho jací jste uvnitř. Buďte vděční, buďte vděční za všechno, budete pak postupem času šťastnější až budete nakonec šťastní natolik, že potkáte sami sebe v sobě a zjistite, že jste sami sobě Bohem, Bohem ve svém vlastním těle. A to se Vám stane motivací, argumentem Vám pak bude, že nejlepší je originál. Nesmíte se bát zůstatat sám, mnoho lidí má problém, vydržet sám s sebou. Já tyto chvilky miluji a uživám si je.

S energii to máte strašně jednoduché, dá se s ní pracovat jako s čísly. Dá se sčítat, odečítat, násobit a dělit. Je jen na Vás jak se k ní postavíte.

Nejlepší je energii násobit pak je energie dost pro všechny, k tomu potřebujete umět mluvit k Bohu, pokud mluvíte s Bohem pak hrajete a to je špatně. Stanovte si téma a mluvte k Bohu a on Vám vrátí vaši energii s urcitým přebytkem, to opakujte tak dlouho až jste energií prosicen. Nejsilnější energie pochází z lásky proto se soustřeďte na to co milujete a dopřávejte si lásku plnými doušky.

Všechny nemoci těla jsou nemoci duše. Dost dobře si to lze představit tak, že každý hněv přináší skvrnu na Vaší duši ale každá láska ji zase očistí, jste svěží plní života a energie, dobře naladění a plní energie, s láskou k bližnímu svému vstávám i usínám.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.