Hra začíná urážkou srdce

Je spousta důvodů proč si lidé uráží srdce ale jen jeden cíl. Pro pouhý pocit nadvlády ať již je motivace pomsta či hněv z vlastní neschopnosti, kterou následuje chtíč, dokazování si schopnosti vlastní kontra neschopnosti cizí, urážky EGA, které jsou lidem vraždícím nástrojem duše, se lidé vrhají do pekla a stahují tam všechny, kteří jim uvěřili neb měli společný záměr.
Takoví se již k dětem nedostanou o to se už postará příroda sama, pro nedostatek lásky k druhým chtějí vidět jen sebe, proto nepoznají tebe. Zvláštní na tom je, že pouhá urážka cizího srdce už je sama osobě pro některé motivací neb tím získávají možnost kázat z pocitu strachu.Jen pro tu sobeckou chvilku osobní existence, osobní slávy. Pro opilost slávou jsou jediní kdo sobě slaví, jediní kdo o jejich slávě ví. A v blažené nevědomosti se také tak pyšně cítí, jejich pýcha však předchází pád.
Ať již pravou motivaci skrývají za falešně vykonstruované soudy v pomstě nebo mají jiné vylhané argumenty. Jediný a pravý důvod odhalí chtíč. Chcou li, urážejí jen proto aby hráli, třeba jen proto, že je jejich čertovská komunita přijala mezi sebe a z jiných pohrdání hodných a malicherných příčin. Jako jsou osobní moc, chtíč sám a zlo. Zlo, které spočívá v pomyslné avšak vylhané beztrestnosti z ukradení života druhému a v absolutní nadvládě nad jeho tělem. Vždyť kdo spí když s tebe srdce tvé nepromlouvá, kdo byl zabit. Pokaždé je li uražena srdeční čakra je tělo bezvládné, jen proto, že srdce nás vede. Padá do pekla a dimenze hladových duší, kde jen opakuje co kdo řekl a hledá cestu ven, kdo co hledá ten to co hledá nachází.
Tomu hněv a tomu lásku, takový je Bůh spravedlivý. Kdo zabil tebe je sám, nikdo by neměl být sám, život v samotě je mu trestem, jenž přichází po zásluze. Proto také platí, tebe nic neurazí. Proto milujte bližního svého tak jako sebe. Ne-chcou-li a hněvají se, činí tak ze vzteku. Proto jim nevěřte, lžou jen proto aby skryli svůj pravý záměr svůj chtíč. Milují-li však činí tak proto aby napřímily vaše stezky, neb Láská odpuzuje chtíč a hněv stejně jako opačné póly magnetu sebe. Proto nejezte jablko ze stromu poznání dobrého i zlého aby jste nezemřeli, neb i v tom naleštěném se skrývá jed, jenž prozradí až samotný záměr co se může ale nemusí stát. Raději paranoidní a dlouze živ než pro vlastní pýchu na cizí moudrost slepý a mrtev být. Pro hlupáka, přec každý hlupák. Proto nechlub se cizím peřím, není tím co tě vynese do nebes, není z křídel tvých. Synonyma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.