Jejich pravda

Oni tvrdí vy máte svojí pravdu já předbědoval mám pravdu. Oni tvrdí vy jste ještě v Africe já bědoval jim do tváře mám pravdu.
Oni tvrdí s vámi si někdo hraje na Bohy, já mlčel a oni mají svou pravdu. Kdo tedy hraje a život druhým krade kdo lže a dělá zlo tím čemu věří druhým. Tvrdí že vidí druhým do hlavy ale vidí jen to čemu chtěli uvěřit. Jejich chtíč je zrada a nástrojem pomsta.
Nechtějí být viděni abys nevěděl kdo je tu za lháře. Zapřou i plivanec do tváře i facky zapřou tobě jen abys nevěděl co nalhali tvým jménem o tobě. Já měl být jejich otec matku jsem za pudil oni se nenarodí takový je jejich konec. Já je varoval lež má krátké nohy. Psychózy druhých se odehrávají v jejich hlavě avšak peníze dají sobě. Zapřeli se a tvrdí, že se vidí. Já jsem si nic nechtěl dokazovat to oni mi aby jim, zato jiní za platili. Na otázku slyšíte hlasy jsem odpověděl mám uši, slyším co mluvím, vím co mluvím a mluvím jak myslím. Oni nato píšeme má, to jsme přece chtěli. Nezasloužili si mou důvěru, dělají vše pro svůj chtíč. Chtěli vědět ale slyší jen to co chtějí jsou horší než virus. Psychiatři ale čí je to zlovůle, jímž je krást životy a naději?

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.