Kantové spřažení v životě (Entanglement)

Spřažení je způsob jak se kvantum částic naladí na společnou vlnu. Může se jednat o jednu částici nebo o celek. V běžném životě to vypadá následně. Alice a Charlie jsou pár jsou naladění na vlně pár, jejich společné téma vytváří dialog ve kterém řeší vytvoření cesty pomocí rozdílu. Alice je žena Charlie je muž, proto částice mohou nabýt změny šarmu, vůně. Do situace vstupuje Bob ten přijde za Charlie a ptá se jej jestli může do rodiny. Charlie je li chytrý ví, nemusím souhlasit. Bobovi se líbí Charlieho auto, jde za Alicí a nakuká jí, že chce jeho auto, jestli by mu mohla říct ať prodá auto. Charlie je v patové situaci tlačí jej do kleští aby jej přinutili prodat, pokud auto prodá a nezíská si víru Alice zpátky. Pak mu Bob ujede s Alicí autem nebo Bob dostane za vyučenou.
V případě kdy by Alice přistoupila na nátlak ke svému partneru, je to podobné jako by mu byla nevěrná. Neb obrátila pól, šarm zády k Charliemu a směrem k Bobovi. Bob totiž upoutal pozornost Alice závistí a Alice má o Charlieho obavy aby mu Bob nezáviděl a nepřišla tím o Muže v charakteru, který jí imponuje. Pevná víra. Vztahu mezi Charlie a Bobem říkáme obchodní vztah kdy se jedna strana snaží změnou jiného stavu změnit stav Charlieho. Pomocí kvantového spřažení se v životě dají dělat různé prasárny, proč prasárny? Dělají je za účelem zisku aby si mohli chrochtat blahem. Třeba odcizení charakteru, jména, mne a proto nepokradeš. Svádění svého hříchu na druhé a proto neučiníš křivého svědectví proti bližnímu svému. Vyjebat s Charlie pomocí sesmilnění Alice a proto nesesmilníš. Všech deset bodů jsou hříchy pro které Vás Charlie nebude mít rád a proto bude těžké uzavřít obchod. Zlaté pravidlo Bobe, nic nezkoušej nebo tě nebudu mít rád. Entanglement by se dal volně přeložit jako společné téma kde kvantový stav je střed zájmu a spouštěčem přenosu opačného stavu je závist. Kdo chce smrdět tak ať smrdí. Inu Bobe sice jsi upoutal pozornost Alice ale kdo nehraje neprohraje. Kvantové spřažení trochu připomíná protokol komunikace k ženám, pletichaření.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kvantová fyzika, Kvantová teleportace, Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.