Kdo nezabil tebe nezapřel sebe

Víra v naší existenci je podložena faktem, který říká, jsme neb mě někdo vidí, žít. Proto nezabiješ. Chápete význam slova plamen?
Dokud mě světlo svíčky hřeje, vím jaký pro ní jsem neb ona mě ohřívá ale sama žhne. I proto mám právo věřit, kdy jsem. Horečka je v tomto případě, efekt naší víry v souladu s pudem sebezáchovy, přežití a snahy věřit, nejsem nemocný. Proto lze psychologicky u některých jedinců s psychosomatickými problémy léčit horečku svící, ohněm, saunou a následným prudkým krátkodobým ochlazením. Zamysleme se proto, co vše se dá řešit, dokonalostí víry u všech živočišných druhů. Mě baví to řešit i pro druhé a proto cizí nálady dokážu cítit ale hru neuctívám neb tvá víra musí být silnější, což je motivací pro otevřené oči i ostatní smysly a proto hra není koš ér stejně jako otrávené jídlo. Ostatně víra je stejně jako vše v tomto světě fraktální, komplexní, generická a v mnohých faktorech dědičná, podle toho komu a čemu z jeho víry jsme uvěřili. Víra je dar a proto i u ní musíme umět rozeznat co je dobré nebo špatné v celém rozsahu potenciálu ještě dřív než okusíme jablko ze stromu poznání abychom ve víře nezemřeli, tomu se říká předvídavost. A proto neuveď mě v pokušení abych neměl proti tobě příčin ti uvěřit. Ti kteří manicky rozkazují si hrají na slávu!!!
Ve snech svíce s tebou nehřeje i přesto můžu ale nemusím mít hmat i ve snech, chápeš? Není hmat to stejné, jako vnímání tepla ale ve snech mi horko být nemusí ale může. Věř čemu chceš ale svému masu by jsi věřit měl aby jsi byl pokud si přeješ aby jsi se vírou svou uzdravil. Já nežiji život ve snech což neznamená, že nevím. Kdybych foukl si do dlaně cítil bych vítr avšak kdo tomu věří, zadržel li jsem dech?

Příspěvek byl publikován v rubrice Anatomie duše, Léčba slovem, Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.