Nemoci vznikající ve hře na bohy a jejich léčba 1.

Hra na bohy respektive její negativní účinky na mikro strukturální útvary identity a identifikace hříchu neuronové sítě a s tím spojený její psychosomatický vliv na tělo skrze duši, kde tělo je pokorné a duše jako aktivní emocionálně logická složka mne nad ním vládne způsobuje celou řadu vedlejších nebo přímých negativních účinků v podobě doposud známých nemocí. Aplikací známého pravidla, že všechny nemoci duše jsou nemoci těla aneb všechny špatně vedené signály způsobují disharmonii organismu jako celku od úrovně buňky kde vše začíná až po úroveň celého těla, vlivem disharmonie mikrostruktur a de-synchronizace přenosů stavů vnitřních, či fázových posunů v podobě nedostatečného zásobování celku, či klíčových částí se dozvíme, že hříchy jak je známe jsou příčiny důsledků z nedostatků v psychologii a psychosynkínesi obraného mechanizmu vlastního mne a já, tyto důsledky příčin jsou zárodkem všech nemocí, čímž se toto pravidlo potvrzuje aneb nemoci duše jsou zapřičiněny prvotním hříchem který je předchází a jenž má vliv ve svých doménových sférách nejen v úrovni biologie ale také ekonomické aspekty obecně ve věci produktivity a stárnutí z hlouposti. Obdobné i stejné mechanizmy lze pozorovat i u makro strukturách společnosti, státu, země, Boha jako celku. Proto bychom se měli při léčbě zaměřit stejně jako elektrikáři na zdroj problému a od něj řešit vše až k uživateli. Stejná logika chodu věcí a zákonitostí se totiž genericky dědí z částicové fyziky na zákony chemie postupně nahoru. Proto se lze až na drobné výjimky spojené s mikro a marko strukturálními odlišnostmi v detailu, jenž má motýlí efekt, pomocí těchto pravidel orientovat. Jsou to svaté pravdy, které platí vždy a všude za obecných vstupních podmínek v plném rozsahu.
Nemoci vzniklé ze hry na bohy jsou tedy obecně zapřičiněny smrtelnými hříchy, mezi kterými je množina sedmi všem obecně známých a jiné, které je rozšiřují. Některé jsou retrospektivní aneb zpětnovazební jiné závislé, rekurentní, cyklické v dialogu a podobně.

Pýcha – nespolečenskost, disharmonie v komunikaci, pomatení, mánie, halucinace, zánik ve lži…
Lakomství – hlad, žízeň, dušení…
Závist – krádež, hněv, msta…
Hněv – vražda, hlad, žízeň, dušení…
Smilstvo – disharmonie v genezi plánovaného znovuzrození, krádež, hlad…
Nestřídmost – závislost, předávkování, otrava, hlad, žízeň, hypoxie, cukrovka…
Lenost – hlad, žízeň, dušení, apatie, psychózy…

Vše co je k hříchu nepřiléhavé je ctností a léčí. Většina hříchů je v komplementu. A univerzálním lékem je, na to ani nesáhneš.

Hlavní nemoci lze kategorizovat na příčiny.
Psychické
Psychologické – hříchy z kalkulu
Psychosynkínesické – hříchy z emoce
A na důsledky
Biologické a chemické
Psychosomatické – důsledky z hříchu přičinou
Psychosomatické retrospektivní – důsledky z zpětnovazebního hněvu, svévole, sebemrskačství
Genetické – mne manipulativní a ovlivňující
Materiální – důsledky z nedostatku a přebytku

Příspěvek byl publikován v rubrice Léčba slovem, Léčba telepatií, Osvícení, Psychodynamika, Psychokinetická genetická manipulace, Psychologika, Psychosomatika, Psychosynkínese. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.