Nemoci vznikající ve hře na bohy a jejich léčba 2.

Schizofrenie

Slovem k pokoře, lásce, radosti ze života a medikamentózně receptorózními* přírodními zdroji, látkami pro vytažení ze hry vytvořením globálního chemického rozdílu jedince v sociální skupině, smečce. Různé psychózy vznikají všude tam kde je hra, urážky a snaha situačního jedince býti jediným Alfa samcem což při urážce EGA a osobnosti vede k lenosti a zapříčiňuje vznik a prostor pro psychózy, které jsou přímým důsledkem hry a psychologie na úrovni doby kamenné ke byl každý kámen, respektive Ty bylo rovno Já a zapírána individualita, originalita jedince.

Autizmus

Slovem k nadšení a zájmu otevřít svět možností podporou EGA a upevnění víry ve výjimečnost jejich schopností. Vyzdvižení pozitivních vlastností, které často hraničí s genialitou a začleněním do společnosti pro jejich potřebnost.
Jejich výjimečnost a závist obracející se v hněv společnosti způsobuje vyčlenění ze společnosti formou urážek pro vlastní hloupost urážejících což má za následek vynucenou formu lenosti a urážku cti.

Rakovina, mutace, genetické vady

Je způsobena degenerativními genetickými vlivy globálně lokální disharmonie a de-synchronizace logicko emocionálního prostoru celého i konkrétního čakerné-ho systému v makro i mikroskopických aspektech, detailech.

AIDS a jiné pohlavní a virulentní nemoci

Je přímý důsledek hněvu způsobeného smilstvem a neschopnosti odpuštění na úrovni genetické výbavy, buněk a jeho virálního komplementu v systému nabídky a poptávky založené na principu zámku a klíče, kterým se tímto utváří prostor zámek při absenci lásky a pokory.

A všechny hříchy se dědí dekrementálně do desátého pokolení ve věci genetiky jsou li napraveny a odčiněny.
Ti co hrají jsou prokleti tím čím proklely neb svou vinu ve chtíči nezdárně svalují na druhé aneb nic nebude zapomenuto.
Přičemž čas tu není a v čase přicházejí změny čili onemocní li nevinný vinného trest nemine aneb lež má krátké nohy.
Co kdo zasel, dříve nebo později sklidí protože mu nezbudou jiné možnosti inu vše je o možnostech.

* na úrovni buňky schopnost a vlastnost přijímat konkrétní látky receptory, kompatibilní vstupy a výstupy na chemické úrovni membrán buňky

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.