Nepředstavuj se někde kde nejsi aby jsi byl pak teprve ti budou věřit, že jsi a nebudou ti lámat víru, že nejsi protožes nebyl

Čas je důležitý ten je u Boha, pak teprve získáš úctu.
Nepředstavuj si sebe na tebe neb by ses dopustil křivopřísežnictví, krádeže a vraždy. Neb kdo dvojí život žil dvakrát tolik platil.
To nekážou tobě ale sdělují pravdu jen na nich je jak se k ní postaví.
Zda přijmou a blahoslaveni budou či nepřijmou a ze své svévole vlastnímu peklu propadnou. Taková je to cena za hřích, který si nechtěli přiznat neb nepřestali žít ve snech. Aneb oběma nohama na zemi. Nebudou tě za tvůj hřích zabíjet, nebudou tě za něj trestat ale ty stejně zaplatíš svým životem zdarma žil, zdarma zemřel. Nepředstavuj si sebe do cizího domu, kde tě nikdo nezval neb do cizí nory se nečůrá. Dům v domu domem v domu. Všichni bychom měli žít v tom těle a představovat se v tom těle ve kterém jsme se narodily a které nám z vůle rodičů bylo dáno neb ti nás z Boží vůle včetně a nevýjma jejich počali. Osudem není to kde nás za nás představili neb i to je hřích ale to kde jsme se představili sami a také svou vlastní představu odžili. Přec káží jen sobě a lžou li sobě skončili v téhle době v cizím hrobě. Kde tedy začít když start je zmatený? Nejlepší je originál, vlastní víra dává start i cíl, každá změna rozmach křídel abych jej tak docílil. Život.
Blahoslaven ti, kdož uvěřily aniž by uviděli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.