Problematika a filozofie cestování časem

Abychom pochopili složitost této problematiky je třeba si uvědomit některé základní faktory. Vše ovlivňuje vše, vše má své místo a svůj řád i jinak posunutý kámen může v zásadě změnit běh událostí napříč celou budoucností, přičemž zdání o podstatnosti a velikosti i větévky šeredně klame. Vzhledem k těmto faktům. Všechny základní kameny se pohybují ve fraktálním prostoru, do nekonečna opakujících se vzorců. I ta sebemenší změna má vliv na vyrovnávání úcty v přítomném čase. Každá změna projevuje motýlí efekt, raději nemluvě o člověku, který si rád vymýšlí a jakákoliv náhlá změna pro člověka má až kolosální charakter, který v zásadě mění osud jedince a celého lidstva té doby neb všichni jsou si rovni přítomností. Co bychom měli vědět o přítomném čase je podstata pravdy, která je hmotná. Proto říkáme přítomné pravdě hmotná pravda, cokoliv co je do budoucna se rozplývá ve fantazii, rozkvétající v nekonečných možnostech avšak pouze jedna z těchto určitých možností je platná pro tuto realitu, je lehčí až do hranice horizontu událostí, tíhového zrychlení. Tento prostor směrem do budoucna utváří membránu, pro volné myšlení v sobě si, ve svém bohu. Takovému prostoru mezi přítomností a budoucností která se ještě nestala, říkáme snění, svět snů, prostor myšlenky, nebe vztažné soustavy. Cokoliv co je nad touto membránou, opouští prostor vztažné soustavy a přechází do jurisdikce těžšího většího držitele. Země, Slunce, Černá díra, Bůh. Pro překročení hranice je nutné znát klíč. Proto nepřeskakuj přes ohrádku.
Každý ze světů, má svá pravidla a zákonitosti, které se po vzoru vody dědí dolů. Cokoliv co je do minulosti je těžší, propadá peklu. Což je způsobeno nutnou existencí pouze jedné částice v jedné rovině a poměry tíhového zrychlení mezi rovinami, objeví li se jiná částice stejná ale z jiné roviny, implodují do sebe, jsou po relativně krátký moment těžší a uvolňují energii, mohou vznikat exotické částice, kterou je možné čerpat k vyrovnání rozdílů, existuje opět pouze jedna ale otázkou je jaký vliv to bude mít na běh událostí, které se staly a mají se teprve stát. Nejlepší je vše bez nákladů do nákladů. Co je třeba si však uvědomit, je fakt, který nám říká, cokoliv co změníme bude mí přímý dopad na realitu, do které se vracíme. Cestování do budoucnosti je složitější ale do minulosti je zapeklitější. Ono aby se totiž nestalo, ona podstata nenarození tam kde se vracím. V zásadě je cestování oběma směry možné ale pro udržení vyrovnávání stavu reality, stejné přítomnosti určitých faktech dané pro určitou realitu je nutné vytvořit zapouzdřený membránový prostor, červí díru. Díky možnosti časového posunu je možné jí užít k cestování na velké vzdálenosti. Pro pouhý přechod mezi realitami v přítomnosti, postačí kvantové zrcadlo, které odráží světlo do jiné reality v rámci fantazie a lokálních možností. Mít něco takového už je sranda, všichni se poserou a já se popadám smíchy. No co se to stalo? Teď ještě mládnout a probouzet mrtvé a můžou se třeba i počůrat smíchy.

Membrána

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení, Teorie cestování časem. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.