Stárnutí

Stárnutí je degenerativní proces genetických mutací všech buněk v lidském těle. V podstatě se tomu děje při množení buněk ať už kmenových, které následně morfují do užitných buněk tak těch normálních vlivem oxidace a jiných reakcí které mají vliv na naší DNA. Vše je způsobeno volnými radikály.

Abychom tomuto procesu předešli, máme v přírodě spoustu anti oxidantů, které pomáhají regenerovat buňku a odstraňují volné radikály.

Toto vše jsou důsledky, pojďme se však zaměřit na přičiny, ty jsou mnohem prozajičtější.

Zaměřme se nejprve na život ve snech, ten způsobuje, že se připodobňujeme tvůrci snů, respektive tomu co hraje. Takže se se naše DNA ohýbá a svévolně poškozuje. Toť trest za svévolnictví.

Stejně je tomu u těch, kteří si hrají na Bohy, protože aby mohli hrát musí vytvořit sen k obrazu toho koho hraje. Což opět přináší nove a nové mutace.

Stárnutí je tedy proces, při kterém lžeme sami sobě a zradíme sami sebe. Sebe zapírání a svévolnictví nás postupně po kouscích zavede rovnou do hrobu.

Přiblížíte li se však k pravdě boží a jste li rovní ve víře pak naopak mládnete, protože proces stárnutí nelze jen zastavit ale i zvrátit.

Vše je o pravé víře, jen ta pravá je nestranná a čistá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.