Svatokrádež

Ukradli mi MASO, mé tělo, mé mne. Tvrdili a lhali pro kus života, odevzdej maso nebo tě zabijme, to mohl říci jenom člověk.
Člověk je duše,je jen sen, bez Boha bez těla bez MASA se ani stéblo trávy nepohne. Za takový čin, je duše roztrhána v pekle na kusy a ze střípků, které zůstali svaté je poskládáno nové tělo, nové maso ale musí být co jíst, co pít, co dýchat a kde spát.
Jinak to nejde. MASO je všude tam kde je originál, maso je úcta. Některé duše jsou vychytralé a rozkrádají tělo, kousek po kousku.
Jiné se snaží cizí tělo přetvořit, znetvořit, poškodit, okrást, ano i to je svatokrádež. Ukradli ti MASO? Neboj budeš pomstěn, jejich duše bude roztrhána na kusy, nebudou mít právo žalovat, nebudou mít příčinu lhát, budou jen střepy, které bůh živý může a nemusí uklidit. O tom již člověk, nerozhoduje. Takové je právo, země, právo MASA, právo přítomnosti. Právo člověka je právo věřit neb jejich víra je jejich duše, nic víc, nic miň. Právo svatých je právo znova se narodit. Právo andělů je právo jednat pro dobro celku. Právo boha živého je právo žít. Není svatý s právem konat bez MASA. Není anděl s právem jednat bez MASA. Není bohem, ten který je bez MASA. Člověk nemá právo mít smysly boha živého aniž by kradl. Bůh se stává bohem, až poté co je jeho duše vstřebána. Až poté má právo vstoupit na zem, být vyvržen. Člověk nemá právo kázat bohu živému, není v zájmu života věřit lhářům, zlodějům a vrahům. Před cizím bohem se nepokloní a snu nedá přednost před životem. Takový je život boha živého. Bůh živý zde není proto, aby si s ním lidé vymýšleli ale proto aby udržel život, to je jeho účel, který světí MASO, jenž je prostředkem i mnou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osvícení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.