Úcta ke cti ve fyzice

Zákony kvantové fyziky nám říkají:

Pokud existuje jeden neurčitý stav u jedné částice musí nutně existovat stav opačné hodnoty u druhé částice. Jeden bez druhého nemohou žít, proto říkáme, jsou spřažení. Odebráním cti se částice odebíratel zapletl, říkáme navázal, čímž přišel o svou čest i čest svého partnera.

V překladu by to znamenalo:

Odebráním cti jednoho přichází s úctou o čest i jeho partnerka, Jeden bez druhého nemohou se ctí žít, proto říkáme, milují se.
Odebráním cti se odebíratel zapletl, říkáme zcizil lože, čímž se připravil o svou čest i čest svého partnera.

Proto nám k dobru naší cti, bylo dáno desatero přikázání abychom byli dlouho živi. Každý kdo se ctí kupčil pro svůj chtíč a touze po cizích statcích přišel o své sebe, neb za prodání duše ďáblovu stroji je jeho duše roztrhána a poskládána až úctou k svaté pravdě.

Principy kvantové teleportace, přenosu duše do nového těla, jsou založeny na vzájemném milování všech částic jedné rodiny, druhu, pravdy. Otec miluje matku ta miluje své děti. Proto je židovství předáváno po matce. Otec je vždy náhodný avšak stálost jeho milování a schopnost hájit svou čest předurčuje jeho místo v rodině. Otec je klíčem události, místem, momentem daru života avšak matka je ta, která k zrození připouští.

Ti co chtěli svou pravdu zanikli v rodině, rodu a pravdě za křivopřísežnictví a jiní pro jiné hříchy vzdali se daru života.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kvantová fyzika, Kvantová mechanika, Kvantová teleportace, Osvícení, Teorie směru času. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.