Čakra

         Každá čakra, jako energetické centrum, místo kde se shlukují a intepretují informace jenž jsou projekcí víry vnějšího a vnitříno světa.

Skládá se ze dvou základní složek, nám známé bílé jing a černé jang. Kde Jing bílá, je emocionální, neboli hormonální hladina daného energetického centra, neuronové síťe, bloku, koncentrace shluku informací. A Jang je interpretací logického uspořádání.

Jing má globálně lokální difuzní flasnost, jenž vmíchává do ryze fuzzy logického prostoru neuronové sítě, skrze receptory globalní náladu celé sítě či lokálního prvku.
Horonů je hromada, emocionální rovina tak vyvažuje fuzzy logický prostor aby tak byl pokryt prostor maximální. Říkáme levá pravda. Vše je o možnostech.
Pravá pravda je pak logickou podstatou a interpretace pamětí, transformací a interpretací.
Je milné se domnívat, že čaker máme pouze 7. Zpravidla se hovoří o těch hlavních, centrech, které jsou pozorovatelné z vnějšího světa.
Neuronových svazcích, čím větší detail pozorujeme, zjištujeme, že každá čakra se skládá z fraktálních obrazců jenž jsou holografickou projekcí transforomované v logicko prostorové oritaci neuronů. Je možné pozorovat i specializaci jednotlivých čaker na úrovni jednoho neuronu.
Dalo by se říci že jeden neuron je nejzákladnější jednotka čakry energetické, informační, avšak nesmíme opomenout, že na chod celého organizmu má vliv také spoustu jiných orgánu, jenž jsou řízeny JANG a vytváří JING.
Mnohem důležitější je však soulad všech energetických hladin, jako harmonie celku, jenž je v detailech dokonalá je li rozsvícená celá.
Rěšíme Psychologikou a Psychosynkinesi, pro případ emocionální plochosti, či jiných chorob.
I řiť má dvě půlky, i tvář má dvě strany, zákon symetrie.
Jednotlivým čakrám se budeme dále věnovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Anatomie, Anatomie duše, Psychologie, Psychologika, Psychosynkínese. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.